Foto

Falešná lékařka se vetřela do Armády ČR

"Jsem lékařka, expertka na terorismus a poskytuji kurzy první pomoci v boji či v krizové situaci!"

středa 26. srpna 13:35 , aktualizace čtvrtek 27. srpna 15:13

Podvodníci Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     "Jsem lékařka a expertka na terorismus, poskytuji kurzy první pomoci v boji či v krizové situaci, mám zkušenosti z plzeňské Zdravotnické záchranné služby i z Armády ČR," - zhruba tak by se dala shrnout nabídka šéfky společnosti Milénium Emergency, s. r. o. MUDr. Kristýny C.
     Tato firma nabízela své služby nejen veřejnosti, ale i školám, obecním policiím, armádě nebo hasičům. Vše vypadalo důvěryhodně, zvláště když mladá, energická lékařka hojně zásobovala sociální sítě svými fotografiemi v různých uniformách a vše ještě doplňovala akčními obrázky z bojišť. Nelze se tedy divit, že se mezi zákazníky objevila i zvučná jména, jako například hokejový oddíl HC Klatovy, kterému paní doktorka poskytovala zdravotní služby při pořádaných utkáních.

     Vše začalo skřípat, když zákazník na faktuře zjistil, že mu nesedí IČO a to, které Milénium Emergency uvádí, patří České spořitelně, která samozřejmě nemá s podnikáním paní doktorky nic společného. Do hry se brzy vložili policisté, kteří zjistili, že tato společnost není zapsána v obchodním ani živnostenském rejstříku, a tedy, že neexistuje. Policisté z oddělení hospodářské kriminality tedy případ jako přestupek odevzdali příslušnému správnímu orgánu k dalšímu projednání.
     Jenže tím vše zdaleka neskončilo, kriminalisté také zjistili, že společnost není uvedena v registru poskytovatelů zdravotních služeb, takže paní doktorka nemá patřičné oprávnění uvedené služby poskytovat a kurzy uskutečňovat. Jako pomyslná třešnička na dortu pak bylo zjištění, že paní doktorka vlastně vůbec není doktorka a titul MUDr. používá neoprávněně, neboť medicínu nevystudovala.

     Tato podvodnice také publikovala své fotografie ve stejnokroji plzeňské Zdravotnické záchranné služby, takže jsme zjišťovali, zda zde žena nepracovala například v pozici záchranářky, ale i toto se ukázalo jako podvod a dle vedení ZZS u nich žena nikdy nebyla zaměstnána.

     Překvapivě se jako jediná pravdivá informace ukázala služba třicetileté Kristýny C. v Armádě ČR, skutečně je u Aktivních záloh AČR a spadá pod Krajské vojenské velitelství hlavního města Prahy. Na sociálních sítích se pyšní i fotografiemi s našimi spojenci z NATO, tak doufejme, že jim samozvaná česká lékařka neposkytovala na mezinárodních cvičeních lékařskou pomoc. V tom případě by Kristýnu totiž čekalo další obvinění a Českou republiku mezinárodní ostuda.

Foto FB a IG

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…