Sex na trojku pořádně zkazil zvláštně se chovající kriminalista

Falešný kriminalista chtěl od prostitutek 500 Euro a pak jim ještě šlohl telefon

8. června 2018 08:39 , aktualizace 09:08

Partner článku – Mraknet

     Večer v pondělí 28. května si plánoval pořádně užít muž u Františkových Lázní a opatřil si na to dokonce dvě prostitutky, s kterými zajel na odlehlé místo za město a začal si užívat sexuálních radovánek.
     Blížící se orgasmus ale pořádně zkazil příjezd dalšího auta, z kterého vyšel čtyřiatřicetiletý muž, prokázal se jako policista kriminální policie a požadoval po spoře oděném muži zaplacení pokuty ve výši přes 500 eur za údajné protiprávní jednání spočívající ve vyhledávání prostituce.
     "Muž, který měl ve vozidle dvě ženy, měl uvést, že nemá tak vysokou finanční hotovost a ukázal mu všechny peníze, které měl v tu chvíli u sebe. Čtyřiatřicetiletý muž mu je měl vzít z ruky a posléze prohledat vozidlo, přičemž mu měl odcizit mobilní telefon," popsal jednání čtyřiatřicetiletého muže mluvčí policie.
     Zhrzenému milenci konečně došlo, že takto by se kriminalista chovat asi neměl a zavolal na místo policisty, kterým oznámil chování zvláštního kriminalisty.
     Policistům velice rychle došlo, že "kolega" samozřejmě vůbec nebude skutečný a po falešném kriminalistovi začali pátrat.    
     "Případ se podařilo díky velmi dobré místní a osobní znalosti objasnit kriminalistům z 1. oddělení obecné kriminality Územního odboru Cheb. Na základě všech zjištěných skutečností vydal státní zástupce na čtyřiatřicetiletého muže předchozí souhlas se zadržením.
     Policisté muže zadrželi dne 6. června a sdělili mu podezření ze spáchání přečinu krádeže a přisvojení pravomoci úřadu,"
dokončil mluvčí té skutečné policie.

Podobný případ byl před lety i v Plzni nebo také v Horní Bříze:

Padělal policejní průkaz - dopustil se tím trestného činu

Padělal policejní průkaz - dopustil se tím trestného činu

22. 04. 2015, 06:37, aktualizace 08. 06. 2018, 08:15

Nejen že si vyrobil falešný policejní průkaz, ale ještě ho chtěl použít při nákupu alkoholu

Falešný policista dořádil – zadrželi ho ti skuteční!

Falešný policista dořádil – zadrželi ho ti skuteční!

26. 10. 2016, 15:03, aktualizace 26. 10. 2016, 23:34

Opilý „policista“ v Peugeotu s majákem stíhal jiné auto, sám ale neměl ani řidičák!


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.