Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Firma Vochoc šije roušky ve prospěch nemocného záchranáře

Při odběru roušek lidé přispívají na záchranáře trpícího následky mozkové příhody

pátek 27. března 10:35 , aktualizace 10:41

Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Jediný den a jediný okamžik Pavlovi V., dlouholetému řidiči Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje, převrátily život naruby. Před více než rokem jej postihla zcela nečekaně uprostřed produktivního věku rozsáhlá cévní mozková příhoda. Přestože byl transportován leteckou záchrannou službou na specializované pracoviště do Prahy a podařilo se ho zachránit a následně rehabilitovat, je stále odkázán na pomoc druhých.
     Společnost Vochoc Trade s.r.o., tradiční dodavatel zdravotnických a ochranných pracovních pomůcek, nyní přišla ve spolupráci se ZZS Pk s nápadem, jak Pavlovi a jeho rodině pomoci. Do výdejního místa ochranných pomůcek a e-shopových objednávek Vochoc Trade na Domažlické ul. 216/38 v Plzni na Nové Hospodě byla umístěna pokladnička, kde mohou lidé dobrovolným příspěvkem při odběru roušky přispět na zlepšení kvality života postiženého záchranáře.
     Opět se ukazuje, že národ pluje na obrovské vlně solidarity, která je snad jediným pozitivem nečekané pandemie koronaviru pod již ustáleným heslem "společně to zvládneme". Děkujeme vám, že s pomocí myslíte i na ty, kteří v běžném životě jako záchranáři pomáhají Vám.

Text a foto: Odd. PR a mediální komunikace ZZS PK


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!