Foto

Noční brutální útok na barmana

Mladík kvůli banální hádce vnikl za bar a napadl personál

19. července 2016 06:10

K naprosto nepochopitelnému útoku došlo v noci na dnešek v Kollárově ulici, v jednom ze zdejších barů. Podnik už zavíral a u baru zůstalo několik posledních hostů.

Barman tyto hosty kasíroval, když se dostal do slovního sporu s jedním z mužů kvůli nezaplacenému účtu.

Barman se s tímto hostem osobně znal a problém řešili spolu. Do hádky se ale začal zapojovat další host, jednadvacetiletý mladík, ačkoli se ho tato věc nijak netýkala. Barman ho několikrát upozornil, ať se do věci nemíchá, ale mladík toho nedbal. Následně mezi tímto hostem a barmanem mělo dojít i k drobné strkanici, která se ale obešla bez jakéhokoli zranění, či poškození čehokoli a barman mladíka vyzval k okamžitému odchodu z provozovny.

Vše vypadalo, že se situace uklidnila, muž svůj účet zaplatil, ostatní hosté dopíjeli a barman odešel za bar, kde je počítač, kterým se ovládá hudba v klubu a sklonil se nad ním tak, že byl zády k hostům.

Pak ale došlo k něčemu, co nikdo nečekal a hlavně k čemu nebyl žádný důvod. Jednadvacetiletý mladík neočekávaně vstoupil za bar za skloněného barmana, vytáhl teleskopický obušek a začal tohoto 29letého muže bít. „Koukal jsem na to přes bar, řezal ho do hlavy, myslím, že ho praštil asi pětkrát. Do hlavy ho trefil asi třikrát, pak se barman nějak otočil, takže další rány vykryla ještě dokázal útočníka vytlačit z baru. Všude bylo strašně krve, takže jsme ho začali ošetřovat a samozřejmě zavolali policii i záchranku,“ popsal nám svědek na místě.

Útočník chtěl z místa utéct, ale venku se ho podařilo zadržet dalším hostům, kteří ho následně předali policistům.

Napadeného barmana z místa museli s tržnými ranami na hlavě záchranáři transportovat do nemocnice.