Foto

Těžce zraněná 21letá dívka i hořící auto

2x za hodinu musely záchranné složky zasahovat u Stříbra

12. září 2016 19:28

Nejprve kolem půl sedmé večer musela v bývalých kasárnách přímo ve Stříbře přistávat helikoptéra LZS a na Emergency transportovat velmi vážně zraněnou dívku ve věku 21 let. Zranění dívka utrpěla během pádu do výkopu.


V sedm večer zase vyráželi hasiči ze Stříbra směrem na Sytno, kde nedaleko Siemensu začalo hořet osobní auto.


Foto: Stříbro trochu jinak – partnerský web


AKTUALIZACE:

Včera večer jsme informovali o dvou zásazích složek IZS ve Stříbře. Nejprve kolem půl sedmé večer musela v bývalých kasárnách přímo ve Stříbře přistávat helikoptéra LZS a z místa transportovat velmi vážně zraněnou dívku ve věku necelých jednadvacet let. O půl hodiny později pak zase vyráželi hasiči ze Stříbra směrem na Sytno, kde nedaleko Siemensu začalo hořet osobní auto.

Zranění dívky jsou vážná a tak jsme zjišťovali, k čemu vlastně ve Stříbře došlo. Ukázalo se, že zranění mladá Slovenka utrpěla během pádu do výkopu v Palackého ulici. „Stříbrští policisté přijali včerejšího dne kolem 17,30 hod. oznámení o pádu mladé ženy do výkopu ve Stříbře. Z dosavadního šetření vyplývá, že žena měla v Palackého ulici vběhnout do otevřeného dvora jednoho objektu, kde právě probíhaly výkopové práce. Žena měla zakopnout na hromadě s kamením a spadnout do výkopu. Zda byla žena pod vlivem alkoholu, potvrdí či vyloučí až výsledky odebrané krve. Okolnosti celého případu nyní prověřují stříbrští policisté,“ informovala mluvčí policie.

Při pádu utrpěla dívka velmi vážná zranění, byla záchranáři pozemní cestou převezena do areálu bývalých kasáren, kde mezi tím policisté zabezpečili prostor pro přistání helikoptéry LZS a odtud musela být dívka letecky transportována do Fakultní nemocnice Lochotín na Emergency.