Video

Zbytečně riskující řidič na dálnici D5

"Na dálnicích je zřejmě málo vážných nehod, proto někteří dělají vše, aby jich bylo více!"

9. listopadu 2020 17:10 , aktualizace 17:10

Dálnice Doprava

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Na nepochopitelné jednání řidiče osobního vozu na dálnici nás dnes upozornil čtenář


     Video bylo natočeno dnes kolem třetí hodiny odpoledne ve zúžení na dálnici D5 mezi Holoubkovem a Rokycany spolujezdcem řidiče, který jel za uvedeným vozidlem. Podle svědka, který nám video poslal, se asi třicetiletý řidič vozu BMW v opravovaném úseku dálnice zřejmě nudil a začal kličkovat mezi dopravními kužely, vytyčujícími uzavřený jízdní pruh. 
      Toto jednání samozřejmě zákon zakazuje, mimo jiné proto, že řidič jedoucí podle svědka více než osmdesátikilometrovou rychlostí mohl vážně ohrozit ostatní účastníky silničního provozu.
     "Na dálnicích je zřejmě málo vážných nehod. Já sám pomáhal minulý měsíc u velice vážné nehody, o které jste psali a kde zemřel nevinný člověk. Dnes pak musím shodou okolností nedaleko místa té smrtelné nehody vidět zcela zbytečně riskujícího řidiče, který dělá vše proto, aby se množství nehod ještě zvýšilo," dodal ještě muž.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.