Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Grázl měl tentokrát smůlu

Ujel od nehody spokojený sám se sebou, jak na všechny vyzrál, tedy dokud u něj doma nezazvonili policisté

6. května 2021 17:12 , aktualizace 17:25

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Policisté nyní dokončili vyšetřování dopravní nehody z ledna tohoto roku a řidiče obvinili ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

     Šestačtyřicetiletý muž vyjel se svým vozidlem Peugeot, i když dobře věděl, že má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel platný až do prosince tohoto roku. Když muž projížděl v Karlových Varech ulicí Na Výhledě, nepřizpůsobil rychlost, dostal smyk, přejel do protisměru a narazil do projíždějícího Volkswagenu.
     Řidička Volkswagenu po nárazu Peugeotu již nedokázala svůj vůz udržet na silnici, ten vyjel mimo komunikaci a narazil do stromu. Viník nehody řidičce řekl, že vinu přiznává a vše vyřeší, ať se tedy nebojí, že si jen do svého vozidla zajde pro euroformulář. Místo toho však rychle nastartoval a z místa nehody ujel, zřejmě spokojený sám se sebou, jak na ženu vyzrál.
     Spokojenost muže ale rychle opustila, když na něj doma zazvonili policisté a ukázali mu jeho registrační značku, která zůstala na místě nehody. Nyní muže čeká velká pokuta za ujetí z místa nehody a za řízení v zákazu mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Foto PČR

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.