Prošel zavřenými dveřmi domu a pak napadl svou družku

Agresorovi z Vejprnic nyní hrozí až tříletý trest

12. června 2018 15:24 , aktualizace 16:08

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V pátek 8. června po jedenácté hodině večerní došlo ve Vejprnicích k napadení, kdy muž nejprve vstoupil na pozemek, pak pěstí vymlátil celou skleněnou výplň dveří a vzniklým otvorem vstoupil do domu. Zde se mezi mužem a jeho družkou strhla hádka, která vyústila dokonce v napadení ženy.
     Napadené žena utržila dvě tržné rány v oblasti hlavy, její zranění si vyžádalo lékařskou pomoc a následný převoz zdravotnickou záchrannou službou do Fakultní nemocnice Lochotín. 

     "Policisté z obvodního oddělení policie Nýřany sdělili podezření 27letému muži ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V pravomocném rozhodnutí mu za tento skutek může hrozit až tříletý trest odnětí svobody," uvedla k případu tisková mluvčí policie. Majitelce domu také vznikla škoda na majetku, která bude předmětem dalšího šetření.

Foto ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.