Pokus o vraždu - žena bodla muže nožem do břicha

Velice vážný případ, ke kterému došlo v Plzni na Doubravce, řeší kriminalisté

pondělí 22. května 12:39 , aktualizace 12:57

Napadení Vražda Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V sobotu 20. května večer došlo ve Spolkové ulici v Plzni Doubravce k pobodání a vážnému zranění muže. Na místo samozřejmě okamžitě vyrazili záchranáři a policisté.

     Muž, který utrpěl bodné poranění břicha, byl transportován do nemocnice. "Záchranáři z místa transportovali muže narozeného v roce 1989 na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedli záchranáři. Žena podezřelá z útoku na muže byla zadržena ještě v bytě a vyšetřování si pak na místě převzali krajští kriminalisté, kteří se v našem kraji zabývají těmi nejvážnějšími trestnými činy.

     "V jednom z bytů došlo ke slovní rozepři a následnému fyzickému napadení mezi partnery. Čtyřiatřicetiletý muž přitom utrpěl vážná bodnořezná poranění," popsala nám mluvčí policie, co se v bytě odehrálo.

      "Vrchní komisař ve věci zahájil trestní stíhání sedmadvacetileté ženy, kterou obvinil ze spáchání trestného činu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu. Policisté se případem nadále zabývají a ve věci nyní probíhají procesní úkony," doplnila mluvčí policie.

     Žena byla umístěna do policejní cely a podle našich informací by se dnes mělo rozhodovat o jejím vzetí do vazby.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.