Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý řidič utekl od nehody

Mladíka, který převrátil auto na střechu, i jeho spolujezdce vypátrali policisté

Autor: Jana Holá pondělí 25. března 17:27 , aktualizace středa 27. března 11:46

Alkohol Nehody

Partner článku – Vyresme.cz


     Včera kolem půl sedmé ráno došlo v Branecké ulici v Halži k dopravní nehodě, během které ze silnice vyjel a na střechu se převrátil osobní automobil značky Mercedes. 
     K nehodě vyjeli policisté a hasiči, na místě ale nebyla nalezena posádka vozu.

     Hasiči zajistili místo nehody a pomocí sorpčních hadů zabránili úniku provozních látek do blízkého potoka. Policisté mezitím pátrali po řidiči vozidla a v krátké době se jim ho podařilo dopadnout i zjistit, proč z místa nehody utekl.

     "Podle dosud zjištěných informací jel řidič narozený v roce 2005 s vozidlem Mercedes Benz ve směru jízdy od obce Tachov na obec Horní Výšina. V ulici Branecká vyjel z dosud nezjištěných příčin vpravo mimo komunikaci, kde se s vozidlem převrátil na střechu. Následně řidič i spolujezdec narozený v roce 2006 opustili místo dopravní nehody.
      Oba byli vypátráni hlídkou v obci Tachov, kdy dechovou zkouškou byla u řidiče vozidla zjištěna hladina 1,46 promile alkoholu v dechu. Následně byl převezen do nemocnice k lékařskému ošetření, kde byl zajištěn odběr krve," popsala nám nehodu mluvčí policie s tím, že přesnou příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají.

Foto: HZS

 


 


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.