Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Další nechutnosti u Hlavního vlakového nádraží v Plzni

Celostátně hledaná žena na sebe sama upozornila - vymočila se přímo před stánkem s občerstvením

Autor: Karel Aleš čtvrtek 7. března 16:11 , aktualizace 17:00

Městská policie

     Pořádně nechutný případ řešili včera odpoledne strážníci městské policie u Paluby Hamburk vedle hlavního nádraží v Plzni.
     Hlídka dopravní skupiny během své činnosti zahlédla ženu, jak bezostyšně močí přímo před stánkem s občerstvením a mezi procházejícími lidmi.


     Strážníci jednak pětapadesátiletou ženu donutili, aby znečištěné místo po sobě uklidila, a samozřejmě i zkontrolovali její totožnost. Během toho zjistili, že je na ni vydán příkaz k zatčení, a tak ji rovnou odvedli na oddělení policie na Anglickém nábřeží.


     O tristní situaci na Hlavním vlakovém nádraží Plzeň, kde množství bezdomovců či narkomanů pravidelně obtěžuje cestující, jsme již informovali opakovaně, výjimkou nebyla ani distribuce a aplikace drog přímo mezi procházejícími lidmi či vyhrožování násilím prodavačům ve stáncích.

Peklo na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni 

     Pojďte se podívat na videa ze začátku toku 2023, která ukazují, co se na Hlavním nádraží v Plzni každodenně děje

Co vše ve videu uvidíte?

1)  Každodenní rvačky před procházejícími cestujícími.

2)  Své si na nádraží užijí i prodavači v obchůdcích, včetně těch nových na Palubě Hamburk. Jeden z případů, kdy bezdomovci na začátku ledna obtěžovali obsluhu stánku a vyhrožovali muži zabitím, zachytila na video právě jedna z prodavaček.

3) Každodenním koloritem jsou zde těžce opilí nebo zfetovaní lidé, často pomočení či pokálení.

4)  "Je libo pervitin?" S drogami se obchoduje přímo před lidmi, zde už to ale zřejmě nikoho nepřekvapí, protože narkomané s drogami kšeftují přímo mezi procházejícími cestujícími.

5) Příprava drogy a následná její aplikace do lýtka narkomana. Kolem procházející lidé včetně dětí narkomanům zjevně nijak nepřekáží.Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.