Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Havárie motocyklu v Plzni

Řidič nezvládl řízení, narazil do domu a vážně se zranil

7. července 2021 15:30 , aktualizace 16:20

     Dnes kolem půl druhé odpoledne došlo v Plzni v Doudlevcích k havárii motocyklu značky Kawasaki. Podle svědků řidič motorky vyjíždějící z Harantovy ulice na Doudleveckou svůj stroj nezvládl, najel na chodník a pak do domu. Jako první na místo dorazili policisté, kteří muži poskytli první pomoc a následně ho předali do péče záchranářů. "Dnes v půl druhé odpoledne muž narozený v roce 1985 jel na motocyklu, nezvládl řízení a narazil do domu na Doudlevecké ulici v Plzni. Utrpěl středně těžká zranění, byl při vědomí transportován na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedl mluvčí záchranné služby.

     Hasiči zajistili místo nehody a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny. Policisté dále šetří okolnosti havárie. Nehoda z části blokovala provoz v Doudlevecké ulici a směrem do centra se tvořily dlouhé kolony. Zatím může uvést, že dechová zkouška nemohla být provedena s ohledem na zranění muže a bude tedy nařízen odběr krve.


 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí