Foto

Hledá se Angie, značka: "Ráda se zubí"

Prosíme, pomozte najít chlupatou psí kamarádku, která se ztratila v Plzni na Borech

12. února 2021 19:11 , aktualizace 19:22

Pátrání Zvířata

Partner článku – Delta Plzeň

Dobrý den,
     obracíme se na Vaši redakci s obrovskou prosbou o pomoc při hledání naší chlupatky, křížence slyšící na jméno Angie (Enží). Ve čtvrtek 11. února ve 4:30 se nám zaběhla od bytovky v Raisově ulici na Borech. Naposledy byla viděna v 9:00 hodin u Parkhotelu na Borech a pak se po ní slehla zem. Je možné, že si ji někdo vzal, prosím koukejte kolem sebe. 
    Angie je tříletá vitální fenka, je bojácná, ale na nějakou dobrůtku ji určitě nalákáte. Cení zuby, ale je to jen její projev radosti, prostě se ráda zubí a nikdy nepokouše. Je hnědočerná s bílou náprsenkou a váží 12kg. Měla by mít na sobě růžovou mikinu a růžový obojek se známkou, na které je jméno feny a telefonní číslo.
     V případě jakýchkoliv informaci kontaktujte na tel. čísla: 728392055 nebo 731 786 898. Mockrát Vám děkujeme, všechny Vás prosím o co nejvíce sdílení.

                     Při nálezu odměna jistá.
                                           Majitelé Klára a Milan


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.