Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Hledá se Bertík

Majitelka nabízí odměnu za nález kočičího kamaráda ztraceného v Chotěšově

14. září 2023 16:35

Pátrání Zvířata


     S prosbou o pomoc se na nás obrátila čtenářka z Chotěšova:

Dobrý den,
     prosím o pomoc při hledání. V neděli 10. září se nám domů nevrátil kocour Bertík a i přes veškerou snahu se nám ho pořád nedaří najít. Ostatní zvířecí kamarádi, kteří s ním žijí, nechtějí jíst a nejvíc to mrzí maminku, pro kterou byl kocourek velkým kamarádem a pomocníkem.

     Kocour je 2 roky starý, má kolem 4 kg, kastrovaný a bez čipu. Je převážně bílý, ale má na sobě i černá místa na hlavě, ocasu a packách. Vždycky běhal pouze po zahradě a k cizím lidem nešel. Možná mohl mít světlou chvilku a to se mu možná vymstilo takže může být kdekoliv.

     Kocour se ztratil v obci Chotěšov na ulici Plzeňská. Prosím o jakékoliv informace pro nalezení kocourka ve dne i v noci směřovat na telefonní číslo 722 220 330. Odměna při nalezení jistá!

                                                                                         Děkuji, Kateřina


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.