Foto

Hledá se Škoda Octavia odcizená v Komenského ulici

Majitel nabízí odměnu za nalezení auta ukradeného na Lochotíně

pátek 23. července 10:35 , aktualizace 11:13

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     S prosbou o pomoc se na nás obrátil čtenář, kterému v Plzni na Lochotíně ukradli Škodu Octavia.

Dobrý den,
      bohužel i já se obracím na Vaše čtenáře s prosbou o pomoc s nalezením ukradeného automobilu Škoda Octavia combi 4x4, 2. generace, které mi bylo mezi třetí hodinou odpoledne v úterý 20. července a půl pátou ráno následující den odcizeno na Lochotíně v Komenského ulici. Auto bylo zaparkované naproti Středisku volného času - Radovánek. 

      Ukradený vůz registrační značky 2P6 2935 je v barvě černá metalíza, zepředu i zezadu má vespod ochranné oplastování - na první pohled jako Scout, má střešní nosníky, mlhovky, na zadním okně a rámečcích registračních značek je bílý nápis Romino car, vlevo od zadní registrační značky je nápis Defend. Ve všech stahovacích oknech jsou umístěny deflektory, takzvané ofuky a na kolech černé plastové kryty kol. Výfuk má dvojitou koncovku. Na zadních sedadlech byla dětská sedačka a dětský podsedák.
      Na přiložených fotografiích nejsou deflektory a kryty kol.

      Prosím tímto pozorné čtenáře, pokud by moje auto kdekoliv zahlédli, aby tuto informaci předali buď na policii na lince 158 nebo přímo mně na telefonní číslo 777 94 44 85. Náležitá odměna za nalezení je samozřejmostí. Děkuji za pomoc a věřím,  že se auto díky všímavým čtenářům najde.
                                                                                                    Děkuji, Richard


 

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.