Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Hledáme "dědu" - přidáte se i Vy?

Dobrovolníci organizují pátrací akci po Zdeňku Hnízdovi

22. října 2020 18:27 , aktualizace 18:48

     Od středy 30. září vás informujeme o intenzivním pátrání po ztraceném devadesátiletém seniorovi Zdeňku Hnízdovi, který se ztratil na Šumavě.

Pátrání po Zdeňku Hnízdovi bohužel skončilo neúspěšně

Pátrání po Zdeňku Hnízdovi bohužel skončilo neúspěšně

14. 10. 2020, 17:51, aktualizace 07. 11. 2020, 22:10

Policie obdržela množství tipů od občanů, po prověření se ale všechny ukázaly jako plané

     Rozsáhlé pátrací akce ani následné pokračující pátrání v rámci hlídkové činnosti dosud nepřineslo výsledky, lidé se ale nevzdávají a my jsme byli požádáni o zveřejnění výzvy ke zúčastnění se připravované pátrací akce. Organizátorům samozřejmě rádi vyhovujeme.

Nedělní pátrací akce

     Na neděli 25. října dobrovolníci připravili další pátrací akci, při které chtějí pročesat les mezi Hartmanicemi a obcí Keply. Akce se krom dobrovolníků zúčastní i skupina Czech SAR Team a dobrovolní hasiči z Hartmanic, jejichž výjezdová základna poslouží jako základna a zázemí pátrací akce.

     Pokud by se chtěl někdo tohoto pátrání zúčastnit, může se přihlásit do Facebookové skupiny Hledáme "dědu" Zdeněk Hnízdo .
     Pátrání bude zahájeno v neděli v 9 hodin ráno u výjezdové základny dobrovolných hasičů v Hartmanicích, kde proběhne zápis a poučení účastníků. Akce schválená starostou obce bude organizována tak, aby neporušovala současná opatření v rámci koronavirové krize.

Požadavky pořadatelů na účastníky:

  • Každý kdo dorazí bude zapsán s telefonním číslem
  • Nepromokavá bunda
  • Pevná obuv
  • Reflexní prvky na oděvu
  • Nabitý mobil
  • Svítilna a náhradní baterie
  • Pláštěnka
  • Rouška
  • Píšťalka

    Pořadatelé vyzývají účastníky, aby se na místě řádně nahlásili u organizátorů, nepohybovali se v určeném prostoru sami a poslouchali pokyny organizátorů či příslušníků IZS. Prosí také účastníky, aby si nezapomněli vzít s sebou do termosky čaj a svačinu. Předpokládaný konec akce je ve čtyři hodiny odpoledne.


 
Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.