Foto

Zlatá Toyota RAV4 vytlačila protijedoucí auto ze silnice

Policie hledá svědky dopravní nehody u Dolanského mostu

pátek 4. června 12:31 , aktualizace 12:33

Nehody Pátrání

Partner článku – Jídlonoš

     Dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 31. května v prostoru mezi Dolany a Dolanským mostem. "Neznámý řidič nezjištěného vozidla zde svou jízdou při projíždění levotočivé zatáčky ohrozil řidiče protijedoucího vozidla Fiat Ducato, bílé barvy a z místa dopravní nehody ujel. Dle zjištěných skutečností by se mělo jednat o osobní motorové vozidlo tovární značky Toyota RAV4, zlaté barvy, staršího typu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že řidič Fiatu Ducato, aby se vyhnul střetu s protijedoucím vozidlem, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do stromu.

      Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené dopravní nehodě a pomoci tak s jejím objasněním, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu Plzeň – venkov, Slovanská alej 26, Plzeň či je sdělit telefonicky na tel. 974 324 640, 724 216 587 nebo na linku 158.

Foto PČR

 Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí