Foto

Hon na zloděje v obchodním centru

Proti Ukrajinci a bezdomovci zaměstnancům pomohl pohotový Plzeňák

3. listopadu 2019 16:56

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes odpoledne kolem třetí hodiny mohly desítky nakupujících v obchodním centru Plzeň na Rokycanské třídě zahlédnout sprint několika mužů zakončený zvukem prudce brzdícího vozu a pak následný hlasitý konflikt několika osob. Několik lidí nás poté kontaktovalo s dotazem, k čemu tam došlo.
     Ukrajinec v prodejně Elektro World odcizil drobnou elektroniku a bez zaplacení prošel pokladní zónou. Zaměstnanci si ho všimli, vyzvali ho k zastavení, ale cizinec neuposlechl a začal prchat areálem obchodního centra.  Zaměstnanci zloděje pronásledovali a k nim se připojil i pohotový Plzeňák se svým vozem, který v daný okamžik projížděl parkovištěm.
     Prchající zloděj byl po chvíli zadržen, ale na pomoc mu vyrazil aktivní bezdomovec, který se snažil zákrok mařit, čímž na místě vznikl celkem slušný zmatek. Zaměstnanci Elektro Worldu společně s mužem z vozu zloděje zajistili a přivolali policii, která ho převzala. "My na místě převzali cizího státního příslušníka narozeného v roce 1992, který v obchodě odcizil zboží v hodnotě několika set korun. Věc šetříme jako přestupek," uvedla mluvčí policie.


 Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.