Ukrajinec líbal, pokousal a zbil několik hostů

"Nejhorší šichta v mém životě! Nakonec nás na něm muselo sedět sedm, aby jsme ho zvládli," uvedla barmanka

pondělí 1. dubna 18:20 , aktualizace 18:25

Alkohol Cizinci Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Opravdu nezapomenutelnou dopitnou zažili včera nad ránem hosté v Bowling - Kafe Baru v Boru u Tachova. Před čtvrtou hodinou ráno sem totiž ve společnosti krajana dorazil namol opilý Ukrajinec, který začal po chvíli velice nevhodně obtěžovat hosty. "Začal si sedat k lidem ke stolům, všechny objímal a pokoušel se líbat. Ale opravdu líbat, ne jen tak, on fakt líbal i chlapy. Bylo to až nechutné," popsala nám obsluha podniku.
     Mužovo chování se ostatním hostům zcela pochopitelně nelíbilo, ale když se jeden z mužů ohradil, Opilec začal být agresivní. "Ten Ukrajinec hostovi skočil na záda a byl přisátý jako klíště. Snažila jsem se ho odtrhnout, ale držel se pevně, strhnul toho hosta k zemi a ten si přitom rozrazil čelo o stůl. Pak mu ještě zahodil brýle. Vysloveně se choval divně, jak kdyby se mu ta krev líbila," popisovala divokou poslední směnu barmanka, která zraněného hosta společně s další ženou ošetřovala.
     Tím ale celá scénka neskončila. Ukrajinec se totiž oblékl do cizí dámské bundy, s tím, že bude odcházet a začal se motat po lokále, kde všem shazoval a rozléval pití a pokoušel se líbat dalšího, tentokrát staršího muže. Ten se proti nechtěné přítulnosti ohradil a Ukrajinec ho udeřil do tváře takovou silou, že muž spadl ze židle. V tu chvíli již obsluha volala na řádícího opilce policii.
     Opilému Ukrajinci se zřejmě předtím podařilo dělat rozruch i jinde a zkazit náladu i dalším lidem. "Než přijela policejní hlídka, dorazili zvenku další tři Ukrajinci, kteří se s opilým krajanem začali okamžitě prát. Ti ale utekli jak padla zmínka o policii. Hosté už měli mužova neustávajícího řádění dost tak ho srazili na zem, ale stále se vzpouzel a byl agresivní. Kopal a mlátil kolem sebe jako zvíře, jedné paní vytrhl chomáč vlasů, jednoho hosta fakt ošklivě pokousal, dalšího poškrábal a mě zhmoždil zápěstí. Nakonec nás na něm muselo sedět sedm, aby jsme ho zvládli,"  líčila barmanka.
     Další host nám poté popsal, jak Ukrajinec zareagoval při spatření policejních uniforem: "Rval se jako smyslů zbavený, ale jak vešli policisté, začal hrát mrtvého. Úplně přestal na cokoli reagovat a znovu se začal vzpouzet, až když ho nakládali do sanitky."
     Podle tiskové mluvčí policie byl cizinec narozený v roce 1980 převezen nejprve na vyšetření do stodské nemocnice a následně byl transportován do protialkoholní záchytné stanice s tím, že byl pod tak silným vlivem alkoholu, že nebyl schopen ani dechové zkoušky. 
     Záchranáři také ošetřili několik zraněných hostů, transport do nemocnice však nebyl u nikoho potřeba. 
     Personál podniku pak ještě druhý den na policii odnesl doklady opilce, které byly v baru nalezeny při úklidu.

Foto: Ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.