Foto

Zfetovaný žárlivec - to byla hodně špatná kombinace

Na dnešní noc obyvatelé ulice 1. máje asi jen tak nezapomenou

středa 23. června 11:32 , aktualizace 11:52

Drogy Hasiči Záchytka

Partner článku – TUEBOR General Security

    V noci na dnešek po jedenácté hodině vyjížděli policisté do ulice 1. máje v Hrádku u Rokycan, kde se na muže do bytu snažil násilím dostat jeho soused. "Ten chlapík je docela problémovej, ale teď už mu fakt trochu přeskočilo. Mlátil a kopal tam do dveří, a řval na celou ulici, ať se tam jeho ženská neschovává, a že je všechny zabije" popsal nám noční show jeden z místních obyvatel. "Přijela sem sanitka, policie, pak i hasiči, tak jsme si mysleli, že tam fakt někoho zabil," pokračoval muž.

     Policisté, kteří dorazili v krátké době na místo, řádícího muže zadrželi a začali zjišťovat, proč se do sousedova bytu tak vehementně dobývá. "Policisté zjistili, že třiatřicetiletý muž se snažil vniknout do bytu, jelikož se domníval, že v bytě se nachází jeho bývalá přítelkyně. Policisté muže, který svým chováním způsobil poškození dveří v hodnotě 5 000 korun, vyzvali k dechové zkoušce a testu na omamné a psychotropní látky. Dechová zkouška byla negativní, ale test detekoval látky cannabis a amfetaminy," uvedla tisková mluvčí policie.

      Zfetovaný agresor při svém výstupu naštěstí nikoho nezranil a byl záchranáři, samozřejmě pod stálým dozorem policie, transportován na PAZS. Ovšem tím pro obyvatele ještě vše neskončilo, na místo nakonec museli vyjet i hasiči. Útočník se totiž do dveří dobýval takovou silou, že se mu podařilo zničit zámek a obyvatel bytu zůstal v bytě uvězněn. Hasiči dveře otevřeli pomocí nástrojů, obyvatele bytu osvobodili a ulice se konečně mohla ponořit do nočního ticha.

Foto: místní obyvatelé

 


TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost