Aktuálně Foto Video

Pravděpodobný viník nehody zemřel

Senior jel po dálnici D5 v protisměru a způsobil vážnou nehodu

pátek 15. února 15:04 , aktualizace 15:04

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

AKTUALIZUJEME: Pravděpodobný viník, třiaosmdesátiletý řidič vozu Škoda Octavia, který jel na dálnici D5 v protisměru, v noci na dnešek zemřel v nemocnici.


Původní článek
     K vážné dopravní nehodě došlo včera kolem půl druhé odpoledne v levém jízdním pruhu na dálnici D5 nedaleko sjezdu na Rokycany v blízkosti čerpací stanice Shell ve směru na Plzeň.
     Podle dosavadních informací zde došlo k čelnímu střetu osobních vozů Škoda Octavia a Peugeot, z nichž Octavia měla podle svědků jet po dálnici v protisměru minimálně od Ejpovic.
     Hasiči z vraků vozů vyprostili dvě osoby, které předali záchranářům, v obou vozech došlo k vážným zraněním osob.
     "Z dopravní nehody záchranná služba transportuje muže ročník 1936 ve vážném stavu s mnohočetnými poraněními a zajištěnými dýchacími cestami do Fakultní nemocnice na urgentní příjem, z druhého automobilu transportujeme muže ročník 1993 v kritickém stavu se zajištěnými dýchacími cestami také na urgentní příjem," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Dálnice D5 je ve směru z Prahy na Plzeň zcela uzavřena, policie odklání provoz na 57. kilometru na technickém sjezdu na Svojkovice.
     Policie na místě šetří přesný průběh a příčinu nehody.

Aktualizace: Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že za volantem Škody Octavia v protisměru seděl třiaosmdesátiletý muž. Jak dlouho po dálnici v protisměru jel policie dále šetří.

Foto: PČR a HZS
Video: Daniel Malý a PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.