Foto

Hromadná dopravní nehoda zablokovala hlavní tah na Domažlice

U nehody pěti vozů zasahovaly všechny záchranné složky

4. září 2018 16:50 , aktualizace 16:50

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     K hromadné nehodě hned pěti vozů došlo dnes po poledni mezi Stodem a Holýšovem v úseku, kde byl ve směru od Domažlic umístěn přenosný semafor.
     Řidič s nákladním vozidlem nestačil včas zabrzdit a narazil do před ním stojícího vozidla, které bylo odraženo na další. Celkem bylo poškozeno pět vozidel. 
     Při střetu utrpěla jedna osoba úraz hlavy, se kterým byla transportována do nemocnice. Hasiči zajistili místo události a zlikvidovali úniky provozních kapalin. 
     Provoz byl v místě řízen kyvadlově a na hlavním tahu z Plzně na Domažlice tak vznikly několikakilometrové kolony. Provoz se podařilo uvolnit až kolem třetí hodiny odpoledne.
     "Dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky. Policisté z dopravního inspektorátu dopravní nehody na místě dále šetří," uvedla k nehodě tisková mluvčí policie.

     K velmi podobné nehodě, tedy zadnímu nárazu několika vozů došlo krátce před třetí hodinou i v Plzeňské ulici v Klatovech, kde se střetly tři vozy.
     Po této nehodě museli záchranáři do nemocnice transportovat dokonce dva zraněné.

Foto: HasičiMraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.