Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Za ženou vylezl po hromosvodu a s nožem v ruce jí vyhrožoval

Za noční návštěvu ženy uskutečněnou přes balkon ve třetím patře hrozí muži až osm let vězení

10. srpna 2023 12:55 , aktualizace 13:02

Napadení Vazba Zadržení pachatele


     V pondělí 7. srpna kolem čtvrté hodiny ráno na balkon bytu ve třetím patře domu na Sokolovsku vyšplhal muž, který chtěl navštívit svou bývalou přítelkyni. Když se snažil otevřít balkonové dveře, svou třicetiletou exdružku způsobeným hlukem vzbudil, ta ale z jeho návštěvy přílišnou radost neměla a ve strachu utekla na chodbu, odkud si na pomoc zavolala policii.

     Muž mezitím slezl po hromosvodu zpět dolů a běžel za ženou ke dveřím, během toho jí značně vulgárně urážel a vyhrožoval jí.
     "Poté, co ženu dostihl u hlavního vchodu domu, jí měl začít vyhrožovat fyzickou újmou, pokud neodvolá policii. Žena ho žádala, ať svého jednání zanechá, muž jí měl ale dále vulgárně urážet a následně také fyzicky napadnout. Při výhružkách měl také vytáhnout nůž," popsal nám mluvčí policie.

     Naštěstí policisté z obvodního oddělení Horní Slavkov dorazili velmi rychle a muže na místě zajistili. 

     Případ si převzali kriminalisté, kteří zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže ze Sokolovska, jehož obvinili ze spáchání zločinu vydírání a přečinu porušování domovní svobody.
     Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, který jej akceptoval, a na základě rozhodnutí soudu byl muž do vazby vzat. V případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody až na osm let. 

Foto ilustrační

Policie ČR

Hledáte zajímavou práci? Práci doslova 158x jinak? Chcete náborový příspěvek 150.000? Tak tato nabídka je přesně pro vás!