Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při střetu autobusů byla zraněna cestující

Dopravní nehoda komplikovala provoz v centru Plzně

24. listopadu 2023 11:38 , aktualizace 11:38

Doprava Nehody Policie

Partner článku – Vyresme.cz


     Dnes krátce před osmou hodinou došlo na Husovo náměstí v Plzni k dopravní nehodě, při které se střetl autobus soukromého provozovatele s autobusem městské hromadné dopravy.

     Při nehodě mělo dojít ke zranění jedné z cestujících, ta ale z místa odešla ještě před příjezdem dopravních policistů. 

     Podle tiskové mluvčí policie došlo k nehodě tak, že osmačtyřicetiletý řidič autobusu značky Karosa, který přijížděl na Husovo náměstí z Kotkovy ulice, nedal přednost po hlavní silnici přijíždějícímu autobusu Solaris městské hromadné dopravy jedoucímu Husovo ulicí ve směru do centra města, který řídil sedmačtyřicetiletý řidič, a narazil do jeho boku.

     "Požití alkoholu u obou řidičů bylo vyloučeno dechovými zkouškami," doplnila mluvčí policie s tím, že se policisté nehodou dále zabývají.

     Doprava byla po dobu šetření nehody omezena do jednoho pruhu a řízena kyvadlově, celková škoda na autobusech byla vyčíslena na 200 tisíc korun.
Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.