Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Tento narkoman mimo jiné například i zkopal těhotnou ženu

Policisté opět pátrají po velice nebezpečném recidivistovi Milanu Ilići

Autor: Jana Holá pátek 15. března 15:53 , aktualizace úterý 26. března 19:42

Napadení Pátrání

Partner článku – Inter distribution


     Policie již měsíc pátrá po recidivistovi přezdívaném Čáp, který již má za sebou několik trestných činů a nyní je podezřelý z dalšího. Lidé by se ho neměli pokoušet sami zadržet, hledaný je narkoman, neváhá sáhnout k násilí a může být velmi nebezpečný.

Milan Ilić

Datum narození 27.6.1974
Pátrání vyhlášeno 15.2.2024
Bydliště - okres Plzeň
Státní příslušnost Česká republika 

     Milan Ilić je 175 až 180 centimetrů vysoký, střední postavy, má ryšavou bradku a modré oči.

     Milana Iliće si mohou naši čtenáři pamatovat například z případu z léta roku 2020, kdy se svou tehdy jednatřicetiletou přítelkyní Lucií K. velice brutálně napadli těhotnou ženu, se kterou se z dřívějška znali.
     K útoku došlo v domě ve Francouzské ulici v Plzni, kde napadená žena žila, a předcházelo mu vyhrožování po telefonu i zprávách. Ilić zde ve večerních hodinách ženu kopl do hlavy ve chvíli, kdy se na chodbě skláněla pro koš s vypraným prádlem, a srazil ji na zem, kde ji ještě velmi surově zkopal. Lucie K. ho během útoku povzbuzovala, aby těhotné ženě dupl na břicho.
     V roce 2022 byli oba za tento čin odsouzeni.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace o hledaném, aby se přihlásili na jakoukoliv policejní služebnu nebo sdělili informace na bezplatnou telefonní linku 158.Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.