Foto Video

Intenzivní pátrání po střelci Pavlu Strakovi pokračuje

POZOR! Dle všeho je muž stále ozbrojen

22. března 2019 10:46 , aktualizace 15:49

Napadení Zásahová jednotka Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


     Včera v podvečer došlo v obytném domě číslo 19 na rohu Mikulášského náměstí a Radyňské ulice v Plzni ke střelbě. 
     Na místo dorazily hlídky policie včetně těch prvosledových, mimo jiné vyzbrojených dlouhými palnými zbraněmi. Policisté prostor kolem domu uzavřeli páskou a na místo dorazila kriminální policie samozřejmě včetně výjezdu a následně i kriminalisté krajské kriminálky, kteří na Plzeňsku vyšetřují ty nejzávažnější trestné činy. 
     Podle našich informací Pavel Straka střelbou ukončil hádku s druhým mužem, spor se údajně měl týkat ženy. Podle informací záchranné služby však nebyl na místě nikdo zraněn, takže střely muže nezasáhly a tedy mohlo jít pouze o varovnou střelbu.
     Obsluha z pizzerie v přízemí domu nám uvedla, že byly slyšet asi dvě rány, ale že tomu nevěnovali pozornost, protože je nenapadlo, že by mohlo jít o střelbu.
Na místě včera byla i zásahová jednotka Plzeňského kraje, která po střelci i jeho vozidle společně s dalšími hlídkami pátrala.

Policie ČR právě vydala tuto pátrací relaci:

     Kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň intenzivně vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání trestných činů vydírání a nedovolené ozbrojování. Plzeňští policisté intenzivně pátrají po podezřelém Pavlu Strakovi, který je nebezpečný a ozbrojený střelnou zbraní. U hledaného muže je markantní tetování na těle.
    Dále bylo zjištěno, že by se podezřelý muž mohl pohybovat ve společnosti Ivany Nové, která je v evidenci celostátně hledaných osob.

Pavel Straka

Datum narození 8.10.1983
Ozbrojen ANO
Výška asi 180 cm

Ivana Nová

Datum narození 3.5.1980
Ozbrojen ANO
Výška 160 až 170 cm

     Policisté žádají širokou veřejnost, aby v případě o výskytu nebo pohybu této osoby bezodkladně informovala Policii České republiky na lince 158 a nepokoušela se je v žádném případě zadržet.

 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.