Foto

"Já jsem fakt nic nepil, ale po dálnici jde koza, kůň a osel!"

Walt Disney uvádí: "Co vše mohou policisté ve službě zažít"

26. ledna 2018 09:51 , aktualizace 10:33

Zvířata

Partner článku – Autosalon Dajbych

     V noci na dnešek krátce po 23:00 hodině musel mít řidič jedoucí po dálnici D6 pocit, že má vidiny. Po vozovce dálnice si u hřbitova v katastru obce Nové Sedlo, ve směru na Karlovy Vary, v klidu kráčeli zvířecí kámoši ve složení koza, kůň a osel.

     Řidič vše telefonicky ohlásil na tísňovou linku policie a na místo byla okamžitě vyslána policejní hlídka z Obvodního oddělení Loket.    
     Podezříváme policisty, že na místo vyráželi spíše s úmyslem dát řidiči dýchnout či líznout testu na drogy, protože oznámení znělo spíše jako pohádka od Walta Disneyho a chyběl už jen medvídek Pú.
     Policisté ale na místě zjistili, že po dálnici skutečně jdou zvířata ve složení kůň, osel a koza, takže na pomoc k odchytu nakonec přijely ještě i hlídky z Chodova a z Horního Slavkova.
     "Policisté zjistili majitele, kterému zvířata utekla. Ten však byl mimo domov. Na místo byla vyžádána asistence Záchranné a odchytové služby pro zvířata. Zvěř byla následně odchycena a předána oprávněné osobě. Po půlnoci byla dálnice opět plně průjezdná. Celá věc bude předána k projednání správnímu orgánu do Sokolova," dokončila příběh mluvčí policie.

Foto: PČR

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.