Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka
Foto

Jeden opilý skončil v nemocnici, druhý na policejní stanici

Strážníci včera řešili zraněného muže i muže, který se v opilosti dobýval do cizích aut

středa 17. dubna 11:49 , aktualizace 12:05

Alkohol Městská policie Vandalství

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Včera před třetí hodinou odpoledne prováděla hlídkovali strážníci městské policie na náměstí Republiky v Plzni, kde si všimli muže sedícího na lavičce s tržnou ránou na čele.
     Třiapadesátiletý muž nebyl schopen se strážníky komunikovat, byl z něj silně cítit alkohol a naznačoval, že má bolesti hlavy.
     Na místo proto byla přivolána zdravotnická záchranná služba, která rozhodla o převozu muže do zdravotnického zařízení.

     V půl jedenácté večer byla zase vyslána borská hlídka městské policie do ulice Adélova, kde se měl nacházet muž kopající do zaparkovaných vozidel a pokoušející se je otvírat.
     Strážníci na místě zastihli třiadvacetiletého muže z jižního Plzeňska, který se strážníkům ke konání přiznal a sdělil, že ho to mrzí. Z jeho dechu byl cítit zápach alkoholu a po provedené dechové zkoušce byla naměřena hodnota 1,64 promile alkoholu.
     Protože muž u sebe neměl doklady k prokázání totožnosti, byl předveden na policii, kde bylo vzápětí zjištěno, že policisté na mladém muži mají právní zájem. Poté, co sdělil veškeré potřebné informace, bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní záchytnou stanici.
     Strážníci v Adélově ulici a okolí vizuálně zkontrolovali vozidla a nenašli žádné známky poškození.

Foto: MP

 


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.