Jeden večer v nemocnici, další dva dny na záchytce

Opilce řešili strážníci tři dny po sobě

9. dubna 2019 12:39 , aktualizace 12:39

Alkohol Městská policie Ubytovny Záchytka

Partner článku – Avalon Wellness

     Sedmačtyřicetiletý muž původem z Chebu za poslední dny zaměstnával strážníky i záchranáře.
     V pátek 5. dubna v dopoledních hodinách ohlásila správcová ubytovny v Plzni na Lochotíně na linku městské policie problémy s jedním z ubytovaných mužů. Muž měl údajně popíjet celou noc a pak dělat nepořádek. 
     Když ho žena upozornila na jeho nevhodné chování, vypil před ní najednou celou láhev alkoholu, spolykal nějaké prášky, potom s ní přestal komunikovat. 
      Po příjezdu ho našla hlídka ležet na posteli, kdy naprosto nevnímal okolí a nereagoval na žádné podněty. Záchranná služba ho následně transportovala k vyšetření do plzeňské nemocnice. 

     O den později vyjížděli strážníci na tutéž ubytovnu, kde se tentýž muž ve stavu silné opilosti pokoušel dostat znovu dovnitř a přes balkon vlezl do cizího pokoje.
     Muž naprosto neovládal své jednání a nebylo možné u něj provést dechovou zkoušku. Protože ohrožoval svůj život a zdraví, hlídka s ním tentokrát zamířila do protialkoholní záchytné stanice.

     Na záchytce tento muž skončil i v neděli dopoledne, když ho značně opilého našli strážníci ležet v Lábkově ulici za obchodem a on se nedokázal ani sám postavit na vlastní nohy.

     V podobném stavu na záchytku včera odpoledne strážníci převezli jiného muže, kterého našla hlídka povalovat se v centru města na lavičce. Silně opilý muž se nezvládl postavit ani na nohy a při dechové zkoušce se přístroj se zastavil na hodnotě 3,62 promile. 

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.