Foto

Auvajs, tak tahle záchranná akce moc nevyšla!

Pojďte do toho s námi znovu! Čiky se našla a teď se pro změnu hledá Lory a Lumpík

pátek 10. července 17:56 , aktualizace 22:44

Pátrání Zvířata

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dnes ráno jsme informovali o pátrání po andulce Čiky, která uletěla v Plzni Malesicích malé holčičce. V průběhu dne nás kontaktovala její maminka, že moc děkuje všem našim čtenářům za sdílení, a že Čiky byla nalezena mladíky v Radčicích a již je v pořádku doma. Zároveň se ale teď na naše čtenáře obrací s novou, doslova dvojnásobnou prosbou.

      Paradoxně se totiž nyní už hledají andulky dvě. Rodina ve snaze Čiky přilákat na zahradu domu umístila klec s párkem andulek Lory a Lumpíkem, které patří příbuzným. Jenže záchranná akce nevyšla zrovna moc podle plánu. Domů lákaná Čiky zřejmě nějak vykecala Loře a Lumpíkovi, že to nebyl špatný výlet, takže ty dvě andulky si otevřely klec a odletěly neznámo kam.

     Samozřejmě, že příběh je úsměvný, jenže teď zatímco jedna malá holčička má svou ptačí kamarádku zpět, její sestřenka nyní o dva milované ptáčky přišla. Pomozte tedy prosím ještě jednou a pojďte znovu sdílet.

     Pokud byste tedy měli jakékoli informace k Lory, modro-bílé samičce s hnědým ozobím a Lumpíkovi, tedy bílo-šedému samečkovi s růžovým ozobím, ozvěte se prosím na telefonní číslo 605107570.


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.