Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dvě dopravní nehody najednou

Jedno auto narazilo do stromu, druhé do betonové skruže

13. prosince 2023 11:29 , aktualizace 12:11

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes po desáté hodině dopoledne došlo na Plzeňsku ke dvěma dopravním nehodám, ke kterým musely vyjet všechny záchranné složky.

     Nejprve dvacet minut po desáté hodině došlo k nehodě na silnici mezi Čemíny a Městem Touškov, kde osobní vůz Škoda Fabia vyjel ze silnice a narazil do stromu, načež byl odražen do pole na opačné straně silnice.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněnou ženu. "Z místa jsme transportovali ženu narozenou v roce 1951 s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedli nám záchranáři.

     Jen o dvacet minut později došlo k dopravní nehodě na nájezdu na dálnici D5 u Ejpovic ve směru na Prahu, kde mimo silnici vyjel a do betonové skruže narazil vůz Audi.

     I u této nehody hasiči zajistili prostor a provedli protipožární opatření. Záchranáři si do péče převzali jednu starší ženu. "Na místě jsme zkontrolovali asi sedmdesátiletou ženu, která neutrpěla žádné zranění a nevyžadovala transport do nemocnice," uvedli nám záchranáři k této druhé nehodě.

     Policisté se oběma nehodami v tuto chvíli zabývají, čekáme na jejich zprávu a po obdržení ji doplníme.

Foto: HZS

 


AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.