Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Jedno auto ve sloupu, druhé ve stromě

I dnes záchranné složky vyjížděly k dopravním nehodám na namrzlých silnicích

29. listopadu 2023 10:40 , aktualizace 11:44

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Ani dnešní ráno se neobešlo bez dopravních nehod spojených s namrzlými silnicemi.

     Kolem půl osmé došlo k nehodě v Heyrovského ulici v Plzni, kde osobní vůz Ford Focus narazil do sloupu veřejného osvětlení. 

     Na místo nehody vyjeli policisté i hasiči, kteří zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. Následně byli na místo kvůli mechanismu nehody přivoláni i záchranáři.
     "Muže narozeného v roce 2002 jsme s lehkým zraněním transportovali do Fakultní nemocnice Bory," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 2002 s vozidlem tovární značky Ford Focus v prostoru levotočivé zatáčky vlivem nepřizpůsobení rychlosti vyjel s vozidlem vpravo mimo vozovku, najel přední částí vozidla částečně na travnatý pás a následně se přední částí vozidla střetl se sloupem veřejného osvětlení. Dechovou zkoušku měl muž negativní," sdělila nám k této nehodě mluvčí policie.

     Po osmé hodině ráno pak došlo mezi Tymákovem a Letkovem k další dopravní nehodě, při které osobní vůz Seat Ibiza vyjel ze silnice a narazil do stromu.

     Z místa bylo hlášeno zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněnou řidičku.
     "Ženu narozenou v roce 1993 jsme s lehčím zraněním transportovali do Fakultní nemocnice Bory," sdělila nám k této nehodě mluvčí záchranářů.

     "Řidička narozená v roce 1993 v osobním vozidle Seat nepřizpůsobila rychlost jízdy, pravou částí vozidla najela mimo vozovku, vjela do příkopu a narazila do stromu. Dechová zkouška u řidičky byla negativní," doplnila tisková mluvčí policie. 

Foto HZSSpa & Wellness Hotel Čajkovskij****

Spa & Wellness Hotel **** Vám přináší komplexní lázeňské a wellness služby - jsme certifikovaný lázeňský hotel s originální vřídelní vodou. Nabízíme komfortní ubytování v pokojích a apartmánech s veškerým luxusem. Můžete u nás zakoupit výhodné wellness balíčky či vouchery jako dárek pro Vaše blízké