Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Jeli jste v tomto vlaku?

Policisté hledají cestující z vlaku, který v pondělí vykolejil ve Stupně

21. prosince 2023 09:22 , aktualizace 09:27

Pátrání Policie Železniční nehoda


     O vykolejení vlaku Os 27307, ke kterému došlo v pondělí 18. prosince ve 13:55 hodin při vjíždění k nádraží ve Stupně, jsme vás již informovali. Podivné pak samozřejmě je, že podobná událost se ve stejné stanici stala pouhých osm dní před touto. Podle Drážní inspekce tentokrát vlak vykolejil za jízdy ve výhybce. 

     Policisté ještě tentýž den zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení z nedbalosti.

Policisté hledají cestující z vykolejeného vlaku

     "Ve vlaku, který vyjížděl ve 12:01 z Bezdružic a z Plzně Hlavního nádraží ve 13:13, cestovalo patnáct cestujících.
     Vzhledem k tomu, že všichni cestující z místa události odešli ještě před příjezdem hlídky policie a dosud se nepodařilo ztotožnit žádného z nich, žádáme tyto cestující, aby se po přečtení této výzvy přihlásili na tísňové lince 158, případně přímo vyšetřovateli na telefonní číslo 974 335 319 nebo na e-mail krpp.podatelna@pcr.cz.,"
požádali policisté o zveřejnění výzvy.


Pubec.cz

Hlavní činností firmy je zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu a nájmu všech typů rezidenčních nemovitostí určených k bydlení nebo k rekreaci, ale též nemovitostí pro komerčním využití jako jsou výrobní areály, skladové haly, administrativní budovy a jiné.