Foto

"Jestli mi nepomůžete, skočím tady pod auto!"

Muž v Plzni na čerpací stanici plakal a vyhrožoval sebevraždou

středa 19. ledna 10:32 , aktualizace 12:50

Alkohol Městská policie Sebevraždy Záchytka

Partner článku – T2 Reality

     Včera večer přišel na čerpací stanici OMV v Plzni v ulici U Prazdroje muž a obsluze si stěžoval, že ho bolí u srdce, kolabuje a nutně potřebuje přivolat lékařskou pomoc. Dívka za pultem samozřejmě okamžitě zavolala záchrannou službu, vzhledem k tomu, že muž byl viditelně pod vlivem alkoholu, na místo ale vyjeli i strážníci městské policie.

     Po příjezdu záchranných složek na místo však muž změnil verzi. Nyní začal tvrdit, že má hluboké deprese, a že jestli mu strážníci nepomohou, skočí pod nejbližší auto, které zde po magistrále projíždí. Poté chtěl muž jít směrem k silnici, v čemž mu strážníci samozřejmě zabránili, uklidnili ho a pak ho podrobili testu na přítomnost alkoholu, který ukázal více než dvě promile.
     Záchranáři následně plačícího čtyřiadvacetiletého muže vyšetřili a rozhodli o jeho umístění na protialkoholní záchytnou stanici.

     Podle našich informací tento muž své psychické problémy záchranným složkám hlásil již po několikáté, a vždy k nim došlo v souvislosti s nadměrným požitím alkoholu.


 


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.