Foto

"Tudy se sem vloupal a těch kytek si prosím nevšímejte!"

Vloupání ho tak naštvalo, že v rozrušení zapomněl na svoji pěstírnu a zavolal policii

1. listopadu 2018 13:25 , aktualizace 14:41

Drogy Vloupání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Kuriózní případ začali policisté řešit již minulý týden ve čtvrtek 25. října. My jsme samozřejmě byli na místě, ale po dohodě s policií jsme informování o tomto případu pozdrželi, abychom nenarušili vyšetřování.
    Vše začalo oznámením majitele, že se mu v ulici na Jíkalce v Plzni někdo vloupal do chaty. Policisté samozřejmě vyjeli na místo oznámení prověřit a zajistit stopy, aby mohli po pachateli vloupání začít pátrat.
    Uvnitř chaty na ně však čekalo jiné překvapení. Již při přiblížení se k chatě bylo v okolí cítit silné aroma sušící se marihuany a uvnitř policisté nalezli rostliny konopí, sušících se na šňůrách.
    Majiteli chaty tak v tuto chvíli paradoxně hrozí vyšší trest než pachateli vloupání.
    "V souvislosti s prověřováním majetkové trestné činnosti byla odhalena jiná trestná činnost, kdy ve vyloupeném objektu byly nalezeny vzrostlé rostliny konopí. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Případem se dále zabýváme a prověřujeme všechny okolnosti," uvedla nám tisková mluvčí policie k tomuto případu.

Foto: KP a PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!