Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Jízda po kolejích i s "novým trikem"

Řidič svůj kousek předvedl přímo před zraky hlídky strážníků a nadýchal skoro promile

Autor: Petr Novák pondělí 4. března 18:21 , aktualizace 18:55

Alkohol Auto v kolejišti Městská policie


     Jízda po kolejích je v Plzni již zažitou tradicí, ale řidič pickupu, o kterém budeme psát dnes, má v pomyslné výsledkové listině této disciplíny své zasloužené místo. V kolejišti sice neuvázl, protože k jízdě zvolil trasu na pevném podkladu mezi zastávkami v Ukrajinské ulici, zato však svůj kousek předvedl v noci z pátku na sobotu v půl druhé přímo před hlídkou městské policie.


     Když se na křižovatce u Jána chtěl zařadit zpět do jízdního pruhu, strážníci ho samozřejmě zastavili a zkontrolovali. Ukázalo se, že se na svůj výkon trochu posilnil.
     "Už při otevření okénka prozradil řidiče jeho dech, ze kterého byl cítit známý zápach alkoholu. Po dotazu, zdali před jízdou požil nějaký alkohol, řidič odpověděl, že nikoli, dechová zkouška ale ukázala něco jiného. Při dechové zkoušce pětapadesátiletý řidič nadýchal stoupající hodnotu 0,78 promile alkoholu," popsala tisková mluvčí městské policie.

     Strážníci proto na místo přivolali státní policii, která si řidiče převzala k dalším úkonům.

Video MP

Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.