Foto

"Jsem herec" vysvětloval mladík pobíhající mezi auty

Sedmnáctiletý chlapec na pervitinu si myslel, že natáčí film

7. července 2020 15:22 , aktualizace 15:27

Drogy Městská policie Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     V neděli krátce po poledni vyjížděli strážníci do Vejprnické ulice v Plzni, kde se měl nacházet podezřele chovající se muž.  Hlídka na místě po příjezdu nalezla mladého muže, který zmateně pobíhal po silnici mezi projíždějícími vozidly. Mladík působil naprosto zmateně a strážníkům na dotazy odpovídal zcela nesmyslně.
     "Po dotázání strážníka, zda se mladík cítí nějak zdravotně indisponován, odpověděl, že je herec a na místě natáčí film. Z další komunikace bylo zjištěno, že mladý muž neví, kde se nachází a je dezorientován i v čase," popsala tisková mluvčí strážníků.
     Sedmnáctiletý hoch se na výzvu dobrovolně podrobil dechové zkoušce, která byla byla negativní. Vzhledem k jeho chování strážníci na místo přivolali záchranáře, kteří po zhodnocení situace požádali o provedení zkoušky na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle mladíka.
     "Vzhledem k pozitivnímu testu na metamfetamin bylo záchranářem rozhodnuto o okamžitém a bezodkladném převezení do Fakultní nemocnice Lochotín. Celou záležitostí se bude nadále zabývat policie a OSPOD," zakončila mluvčí strážníků. 

Foto MP

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.