Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

K další dnešní vážné dopravní nehodě vzlétl i vrtulník LZS

Zraněnou ženu z převráceného auta vyprošťovali hasiči

Autor: Karel Aleš pátek 23. února 15:07 , aktualizace 16:14

Nehody


     Dnes kolem půl desáté dopoledne došlo na silnici mezi Mýtem a Vejvanovem na úrovni Skomelna k dopravní nehodě, během které mimo silnici vyletělo osobní vozidlo, převrátilo se, dopadlo zpět na vozovku a nakonec zůstalo ležet na střeše.
     Z místa bylo hlášeno vážné zranění řidičky, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a vyprostili z vozu zraněnou řidičku, které poskytli předlékařskou péči.

     Vzhledem ke zranění ženy byl na místo povolán i vrtulník Letecké záchranné služby. "My jsme z místa letecky transportovali šestadvacetiletou ženu s vážným zraněním na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.

     "Řidička narozená v roce 1996 jela s vozidlem Hyundai Getz a z dosud přesně nezjištěných příčin v levotočivé zatáčce vyjela vpravo mimo komunikaci, kde se s vozidlem přetočila na střechu a dopadla zpět na vozovku. Alkohol byl u řidičky vyloučen dechovou zkouškou, nehodou a její příčinou se budou zabývat dopravní policisté z územního odboru Rokycany," uvedl k nehodě tiskový mluvčí policie. 

Foto PČR

Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.