Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Pátrání bylo ukončeno

Aktualizace článku: "Kačko prosím, ozvi se nám!" prosí přátelé a rodina

Autor: Karel Aleš pátek 24. května 16:23 , aktualizace sobota 25. května 10:18

Partner článku – www.rb.cz


Aktualizace:

     Policisté nám dnes ráno potvrdili, že mladá žena byla vypátrána na Ústecku a je v pořádku. Policisté vám děkují za sdílení pátrací relace.

Původní článek:

     Policisté pátrají po čtyřiadvacetileté ženě, která byla naposledy spatřena ve čtvrtek kolem tři čtvrtě na tři odpoledne na vlakovém nádraží v Ústí nad Labem při nastupování do vlaku směřujícího na Prahu, kde měla v plánu přestupovat na jiný spoj a cestovat dále do Stříbra na Tachovsku ke své rodině. Tam však do současné doby nedorazila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu.

     Žena či někdo jiný zrušil její sociální sítě a její mobilní telefon je taktéž nedostupný, na policii se s žádostí o pomoc proto obrátili přátelé i rodina, kteří po dívce také pátrají.

Kateřina ...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 24.5.2024
Bydliště - ...., okres Tachov
Státní příslušnost Česká republika 

     Kateřina .... je 165 - 170 cm vysoká, silnější postavy, má černé vlasy na jedné straně krátce střižené, modré oči, proholené obočí, piercing v uchu a nosí dioptrické brýle. Na pravé klíční kosti má tetování tvaru ..., na obou předloktích má vytetované ... .
     Na sobě měla naposledy tmavou plyšovou mikinu, tmavé kalhoty a černé botasky. 

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace o pohřešované, aby se přihlásili na kteroukoliv policejní služebnu. Informace mohou také sdělit na bezplatnou telefonní linku 158.

www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!