Foto

Jiří Kajínek boural u Plzně

Jen před pár desítkami minut došlo k nehodě zaviněné Kajínkem

4. října 2017 15:48 , aktualizace 18:45

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes odpoledne před půl třetí došlo na výpadovce z Plzně na Domažlice, v místě kde se u Sulkova kříží tato silnice s dálnicí D5, k dopravní nehodě dvou osobních vozidel.
     Nehoda by asi nebyla nijak zajímavá, kdyby jedním z havarovaných vozů nebyl nový Mercedes třídy E patřící nejznámějšímu českému vězni Jiřímu Kajínkovi doživotně odsouzenému za dvojnásobnou vraždu zde v Plzni. Kajínek je nyní na svobodě na základě milosti prezidenta Zemana.
     "Nehoda nám byla oznámena ve 14:17 hodin z linky 112. Na místo vyrazili dopravní policisté i hasiči, protože na místě nehody došlo k úniku provozních kapalin. K nehodě došlo tak, že řidič Mercedesu ročník 61 nedal při výjezdu z dálnice D5 přednost vozu Škoda Fabia, jedoucí ve směru od Plzně na Domažlice a řízené řidičem narozeném v roce 1974," uvedla mluvčí policie a doplnila, že oba řidiči před jízdou nepožili alkohol.
     Během nehody došlo k lehčímu zranění řidiče Fábie.
"Při dopravní nehodě byl zraněn muž narozený v roce 1974 po vyšetření a ošetření převezen výjezdovou skupinou RZP na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice," uvedli záchranáři.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.