Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Pojďme pomoc Kryštůfkům a udělejme si sami radost!

Víte, co mají herci DJKT a záchranáři ZZS společného? Prozradíme vám, že kalendář!

13. prosince 2023 17:52 , aktualizace 17:52

Záchranáři


     Zajímáte se o práci záchranářů? Chcete je podpořit? Nemáte ještě dárek pod stromeček nebo opravdu parádní kalendář do kanceláře? Pokud alespoň na jednu z těchto otázek odpovíte ano, tak máme pro vás dobrý tip!

     V Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni momentálně uvádí muzikál Jesus Christ Superstar. Ač je vystoupení beznadějně vyprodané na měsíce dopředu, našli si herci plzeňského divadla a záchranáři Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje čas na velmi pěkný, unikátní počin a vyměnili si své role k nafocení kalendáře pro rok 2024.

     Kalendář je plný překvapení i vtipných záběrů a nejdůležitější informací bezesporu je, že výtěžek z jeho prodeje půjde celý do nadačního fondu Kryštůfek, který pro vozidla ZZS celorepublikově poskytuje maňásky využívané při transportu nemocných či zraněných dětí. Kryštůfkové, jak maňáskům záchranáři přezdívají, pak dětem zpříjemňují cesty do nemocnic a snižují jejich stres.

     V kalendáři může vidět například záchranáře jako hvězdy muzikálů Elisabeth, Sunset Boulevard, My Fair Lady či naopak Stáňu Fořtovou, Lumíra Olšovského, nebo Pavla Režného v roli lékařů a záchranářů.

     Staňte se součástí této akce a kupte kalendář sobě a nebo jako vánoční dárek třeba v pokladnách DJKT Plzeň, e-shopu aplikace Záchranka a nebo na webových stránkách zde.D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.