Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Sbohem Jendo, nikdy na tebe nezapomeneme!

Všechny mrzí, že jsi tento Tvůj poslední zápas prohrál. Věříme ale, že se na nás ze shora díváš a usmíváš se jako vždy!

3. května 2023 16:22 , aktualizace čtvrtek 4. května 08:42

Nehody Smrt


     Včera jsme informovali o smrti teprve sedmnáctiletého chlapce, který zemřel na následky zranění utrpěných při dopravní nehodě, ke které došlo v pondělí 1. května před půl pátou ráno mezi Oborou a Dobříčí na severním Plzeňsku. Celý článek o této tragédii si můžete přečíst níže.

     Po vydání tohoto velmi smutného článku nás kontaktovali přátelé zemřelého chlapce i jeho trenér s prosbou o uveřejnění rozloučení.

Jan Šedivý

17.11.2005 - 2.5.2023

     Když ta smutná zpráva dorazila, nemohli jsme uvěřit, že našeho Jendu již nikdy neuvidíme. On byl silným článkem našeho týmu a díky němu mnoho kluků začalo soutěžit v klasickém boxu. Jenda nikdy nepokazil žádnou legraci, neměl rád fňukání a miloval dřinu. Byl mimořádně učenlivý, cílevědomí, talentovaný a skutečně poctivý silový sportovec. Ve volném čase se rád stýkal s přáteli, tu a tam si zahrál šachy či online hry.
     Především to ale byl skvělý kluk, který miloval život a vše co přinášel. Miloval své přátele, dobré jídlo, hudbu a jako každý mladý kluk i večerní šum města. Druhým rokem studoval Střední průmyslovou školu dopravní v Plzni Křimicích v oboru autoklempíř.
     Obrovskou oporou mu byla jeho rodina a Jenda miloval tréninky se svým taťkou, jeho druhou rodinou mu pak byl náš klub Taranis Gym, který denně navštěvoval. 


     "Jendo, moc nás všechny mrzí, že jsi tento Tvůj poslední zápas prohrál. Věříme ale, že se na nás ze shora díváš a usmíváš se jako vždy. Jeníku, byl jsi velký bojovník a prosíme věř, že na Tebe nikdy nezapomeneme!"

                                                  Za všechny Jendovy přátele a spolubojovníky

                                                                                trenér Maxmilián


Původní článek:

Tragická dopravní nehoda

     V pondělí před půl pátou ráno došlo mezi Oborou a Dobříčí na severním Plzeňsku k velice vážné dopravní nehodě, při které se osobní vůz po vyjetí ze silnice v poli převrátil přes střechu. Z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění dvou mladíků, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody i protipožární opatření, zatímco si záchranáři do péče převzali dva vážně zraněné mladíky, přičemž vzhledem ke zranění jednoho z nich musel být na místo povolán i vrtulník Letecké záchranné služby.
     „Jeden z mužů byl s mnohočetnými zraněními, v bezvědomí a na umělé plicní ventilaci transportován cestou LZS na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Druhý muž byl, také s četnými zraněními a ve vážném stavu, pozemní cestou transportován tamtéž,“ uvedli nám záchranáři.

     Bohužel následující den, tedy v úterý, dorazila velmi smutná zpráva. Jeden z chlapců i přes obrovskou snahu všech na místě, leteckých záchranářů během transportu i později lékařů ve Fakultní nemocnici v Plzni boj o život prohrál a dnes dopoledne svým rozsáhlým zraněním podlehl.