Foto

Kamion proletěl svodidly a smetl osobní vůz

Vážná nehoda uzavřela D5 , dva těžce zraněné zde vyprošťovali hasiči

23. listopadu 2018 21:35 , aktualizace 22:07

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Optika BORY

     Dnes kolem půl deváté večer došlo k vážné dopravní nehodě na 86. kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu. Nehoda dálnici v tomto směru zcela uzavřela.
     Podle prvotních informací měla kamionu s návěsem na přepravu klád prasknout pneumatika návěsu, v důsledku toho vjel kamion na středový pás a prorazil svodidla, která zcela roztrhal. Cestou smetl osobní automobil Ford Focus, ve kterém cestovaly dvě osoby.
     Z místa bylo hlášeno, že v osobním voze je jedna osoba v bezvědomí, takže na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky. Oba dva zraněné z vraku osobního vozu museli vyprostit hasiči a následně je předali do péče záchranářům. Řidič kamionu vyvázl nezraněn.
     "Oba účastníci nehody byli transportováni při vědomí na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín a nejsou v přímém ohrožení života," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.
     "Prozatím je kvůli nehodě uzavřena dálnice D5 na 89. kilometru směr Praha. Policisté odklánějí dopravu na sjezd Sulkov - Líně," doplnila tisková mluvčí policie.

AKTUALIZACE: V současné chvíli policisté vozy čekající v koloně až od Nýřan pouští jedním pruhem, ale sjezd (respektive nájezd) na dálnici od Sulkova je stále uzavřen.
Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.