Foto

Kamion srazil a těžce zranil chodce

Staršího muže ve velmi vážném stavu do nemocnice transportuje vrtulník

pondělí 21. září 12:43 , aktualizace 15:02

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes kolem půl jedenácté došlo na silnici mezi Klatovy a Beňovy k vážné dopravní nehodě, při které kamion Scania srazil chodce.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a protože chodec utrpěl velmi vážná zranění, vzlétl i vrtulník LZS. Po ošetření na místě, při kterém záchranářům asistovali i hasiči, byl muž transportován do nemocnice v Plzni. "Záchranná služba z místa transportuje muže ve věku cca šedesát let ve velmi vážném stavu, v bezvědomí a zajištěnými dýchacími cestami, cestou LZS na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů. Mluvčí policistů pak kolegyni doplnila informací, že vyšetřování převzali policisté z oddělení obecné kriminality a ze skupiny dopravních nehod.

     Silnice 22 byla kvůli probíhajícímu zásahu a šetření nehody uzavřena, objízdná trasa ve směru na Klatovy vede přes obec Tajanov. Druhá objízdná trasa je vedena přes Klatovy - Novákovice - Dolní Lhotu - Bezděkov.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.