Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Kamion vytlačil motorkáře a ujel od nehody - Celé video!

Motorkář byl po nehodě s kamionem transportován na Emergency

9. srpna 2018 22:00 , aktualizace 22:40

     Dnes v podvečer jsme informovali o vážné dopravní nehodě, ke které došlo dnes kolem půl páté odpoledne u Kralovic, kde kamion vytlačil motocykl do pole. Po vydání článku se nám přihlásilo několik svědků, kteří uvedli podrobnosti a hlavně nám dodali video a další fotografie.

     Podle informací z místa nehody od svědků jel kamion od Kralovic ve směru na Plzeň, když ho začal předjíždět motorkář. Ve chvíli, kdy motocykl míjel návěs kamionu a byl zhruba v polovině jeho délky, začal řidič kamionu předjíždět další kamion a motocykl tak vytlačil ze silnice. Motocyklista skončil v poli, utrpěl zranění, ale kamion v jízdě pokračoval dál.
     "Ten kamioňák to musel vidět, motorka se točila 20 metrů a pak po dopadu udělala obrovský mrak prachu. Všechna další vozidla hned zastavila a řidiči běželi na pomoc, ten kamioňák si podle mě musel všimnout, že najednou za ním nic nejede," tvrdil nám na místě jeden ze svědků.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky, motorkář byl zafixován ve vakuové matraci a transportován do nemocnice.
     "Zraněný motorkář narozený v roce 1987 byl po ošetření kvůli mechanismu úrazu transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Muž nebyl ohrožen na životě," uvedl k případu tiskový mluvčí záchranářů.

     Policisté zastavili kamion a zajistili řidiče až po necelých dvaceti kilometrech, u Kaznějova. Zda si střetu skutečně nevšiml a nebo ujel schválně, musí zjistit policisté, kteří nyní nehodu šetří.
     "Řidič kamionu narozený v roce 1964 měl test na přítomnost alkoholu negativní a vypověděl, že si havárie motocyklu nevšiml. Celým případem se nadále zabýváme," uvedla mluvčí policie.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.