Foto Video

Kdo po tobě kuželem, ty po něm lahví

Souboj neobvyklými zbraněmi ukončila ostraha

pátek 26. června 12:22

Alkohol Cizinci Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V polovině května došlo před jedním z obchodních domů v Karlových Varech k potyčce mezi dvěma muži.
     "Před sedmou hodinou večerní se po předchozí slovní rozepři měla dvojice začít vzájemně fyzicky napadat. Během tohoto incidentu si měl osmatřicetiletý cizinec dojít pro jednu z odložených láhví tvrdého alkoholu a jít s ní proti šestadvacetiletému muži," popsala tisková mluvčí policie.
      Mladší muž před útokem lahví Johnieho Walkera nejprve utíkal, ale pak se rozhodl bránit a jako vrhací zbraň si zvolil první, co mu přišlo pod ruku, tedy plastový dopravní kužel. Dalšímu napadání se pokusila zabránit místní ostraha, která se oba rváče snažila držet od sebe.
     "Po chvíli se však pracovníkovi ostrahy osmatřicetiletý muž vytrhl a směrem k mladšímu muži hodil plnou láhev alkoholu, kterou naštěstí nikoho nezasáhl," doplnila mluvčí policie.
     Přivolaní policisté oba muže zadrželi, ztotožnili a po důkladném prošetření případu jim nyní sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, za který jim v případě prokázání viny hrozí až dvouletý pobyt ve vězení.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.