Když pro peníze, tak do ZOXO

Krimi - Plzeň představuje nového partnera - firmu ZOXO

pondělí 11. února 19:19 , aktualizace úterý 12. února 08:42

Partner článku – ZOXO

     Každému se může stát, že se dostane do tíživé finanční situace a potřebuje finančně vypomoci. Ne vždy je možné takovou situaci řešit prostřednictvím banky a v takové chvíli může pomoci náš nový partner - společnost Zoxo.

Zoxo - synonymum zodpovědného úvěrování

     Alternativou je nebankovní půjčka. Hlavní výhodou je především rychlost poskytnutí peněz a minimum formalit. Díky tomu se doba potřebná pro vyřešení žádosti znatelně zkracuje. Nebankovní poskytovatele přitom opřádá celá řada mýtů.
     Jako třeba ten, že nebankovní půjčky jsou netransparentní a nesolidní. Plzeňská společnost Zoxo Financial dokazuje, že tomu tak rozhodně není. Rovný přístup ke klientům je jednou ze základních hodnot, na kterých bylo fungování firmy vystavěno. Dokazuje to i dlouholetá tradice v oboru, díky níž našla spokojené klienty po celé republice.
     Zoxo se konkrétně zabývá poskytováním nebankovních zajištěných úvěrů. Za ty ručí žadatel nemovitostí. Ručit přitom nemusí přímo žadatel, ale také třetí strana. Pokud jste se už někdy setkali s pojmem Americká hypotéka, jedná se přesně to tento typ půjčky.
     Důležitým pilířem je osobní jednání s každým klientem. Základní informace o půjčkách včetně přesné výše splátek se dočtete na webu, na zbytek je možné se kdykoli zeptat. A to buď přímo zástupců společnosti nebo prostřednictvím e-mailu či telefonické linky.
     Všechny půjčky Zoxo jsou neúčelové, což znamená, že je můžete použít na cokoli, například též na rozjezd vlastního podnikatelského záměru. Prostředky získáte v případě kladného posouzení žádosti obratem, vše netrvá déle než 48 hodin.

Jak si půjčit se Zoxo

     Splátky úvěrů je možné si rozložit v dlouhodobém časovém horizontu až na 20 let. Po celou dobu splácení několika let má přitom žadatel garantovanou totožnou výši splátek. Možnou alternativou jsou taktéž krátkodobé úvěry. Ty jsou výhodnější z hlediska toho, že splácíte na jednu splátku méně, protože splácení je možné si nastavit s tzv. odloženou jistinou. Prakticky to znamená, že se splácí pouze úroky a dlužná částka se zaplatí nakonec jednorázově. Takováto možnost je vhodná za předpokladu, že víte, že se vám později podaří jednorázově získat určitou finanční částku, například z prodeje nemovitosti, dědictví, také lze tímto způsobem použít dotaci atd. Pro řadu klientů tak může být tento typ půjček být dostupnější.
     Pokud splácet nemůžete, je možné celou situaci posoudit individuálně a zajistit odklad splátek, a to až na 6 měsíců. Podobně Zoxo dokáže vyjít nadstandardně vstříc začínajícím podnikatelům, kteří zatím nemají žádnou finanční historii.
     Pro každého jsou zaručeny férové podmínky. Nejsou vyžadovány žádné poplatky předem. Za korektní přístup naopak čeká odměna na vás. Jestliže se totiž v průběhu splácení ukáže, že máte dobrou platební morálku, máte dokonce i nárok na bonus – půjčku můžete předčasně zdarma splatit.


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.