Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vražda seniora

Od včerejších večerních hodin šetří krajští kriminalisté ten nejzávažnější zločin

Autor: Karel Aleš pondělí 18. března 02:08 , aktualizace středa 20. března 12:43

Vražda

Partner článku – Alfa Tactical


     Od včerejších večerních večerních hodin se krajští kriminalisté zabývají vraždou asi sedmdesátiletého muže, ke které došlo v Klatovech v Masarykově ulici.

     Podle prvotních informací k pobodání a následném usmrcení muže došlo v místě jeho bydliště.

     "Na místě události zasahovaly pozemní výjezdové skupiny záchranářů z oblasti Klatovy i posádka záchranářského vrtulníku z letiště v Líních. Muž při napadení utrpěl velmi závažná zranění. Více než dvacet minut u něj byla prováděna kardio-pulmonálni resuscitace našimi záchranáři. Bohužel přes veškerou snahu zasahujících se již nepovedlo obnovit životní funkce zraněného a lékař musel konstatoval úmrtí na místě," uvedli nám záchranáři.

     Lékaře záchranné služby tak vystřídal koroner a výjezd kriminální policie.

    Policisté již během noci uvedli, že se pár chvil po útoku podařilo zadržet dvě podezřelé osoby, se kterými provedli prvotní procesní úkony a potvrdili, že vyšetřování případu převzali krajští kriminalisté, tedy ti, kteří vyšetřují ty nejzávažnější trestné činy včetně vražd a byla nařízena soudní pitva oběti.

    Předpokládáme, že další informace k tomuto zločinu doplníme během dnešního dne.

Foto: PČRAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.