Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet dvou vozů

Další dopravní nehoda, tentokrát střet dvou vozů

14. prosince 2023 11:30 , aktualizace 14:22

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes před jedenáctou hodinou dopoledne došlo mezi Klatovy a Svrčovcem k dopravní nehodě, při které se střetly osobní vozy Peugeot a Ssangyong. Při střetu byl jeden z vozů odražen mimo vozovku, kde se převrátil.

     Z místa bylo hlášeno zranění tří osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali pomocí sorbentu unikající provozní kapaliny.

     Záchranáři mezitím ošetřili tři lehce zraněné účastníky, do nemocnice však bylo potřeba transportovat jen jednoho z nich. "Muže narozeného v roce 1976 jsme s lehkým zraněním transportovali na chirurgické oddělení nemocnice v Klatovech," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidička osobního vozidla značky Peugeot jela ve směru od obce Klatovy na obec Svrčovec, kdy za obcí Klatovy při projíždění pravotočivé zatáčky dostala na mokré vozovce smyk a přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem tovární značky SsangYong. Řidič automobilu SsangYong vyjel s vozidlem z vozovky do pole a při nehodě utrpěl zranění. Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. Škoda byla předběžně vyčíslena na částku 550 tisíc korun," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto HZS

BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.