Foto

Stále se hledá kočičí kamarád Pipin

Majitelka opakovaně prosí o pomoc při hledání kocourka ztraceného v Radobyčicích

středa 18. ledna 16:03 , aktualizace 16:08

Pátrání Zvířata

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Opakovaně se na nás obrátila čtenářka z Radobyčic s prosbou o pomoc. Rodina již tři měsíce marně pátrá po čtyřnohém členu jejich domácnosti kocourkovi Pipinovi.

Dobrý den,

     prosím tímto čtenáře Krimi-Plzeň o pomoc, můj osmiletý kočičí kamarád Pipin zmizel 25.10. z Radobyčic V Podháji, mohl by možná být v blízkém okolí u někoho doma. Aspoň v to doufám, že není někde venku promrzlý a hladový.
     Pipin je čistě bílý se zeleno-žlutýma očima, má ulomený jeden špičák, nemá čip a je kastrovaný. Je až moc důvěřivý k lidem, dostal se ke mě jako čerstvě narozené kotě, které někdo vyhodil. Nikdy bych ho neopustila.
     Vylepila jsem plakáty v Plzenci, na Radyni, v Losiné, ve Štěnovicích, Liticích, Radobyčicích, Černicích a Koterově, ale zatím to vypadá, že jsou mé snahy marné. Ostatním pěti členům smečky Pipík moc chybí a mě i mým dcerám taky.
     Budu ráda za jakoukoliv informaci, budu ho hledat dokud ho nenajdu, věřím, že je stále na živu a v dobrých rukách. Díky Vašemu sdílení zvýšíte šanci, že se zpráva dostane tam kam má.

     V případě jakýchkoli informací k našemu Pipinovi prosím volejte na telefon 777 295 226, děkuji Kamila 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.